Zkušební verze

Vyzkoušejte si náš rezervační systém i správu webu

  • Úvod
  • /
  • Zkušební verze

Objednávka zkušební verze

Děkujeme za Váš zájem o vyzkoušení rezervačního systému STOVKA. Prosíme vyplňte níže uvedený formulář. Hned, jak bude Vaše STOVKA připravena, budeme Vás kontaktovat.

Co ve zkušební verzi získáte?

Ve zkušební verzi budou k dispozici všechny moduly a funkce, které STOVKA poksytuje vyjma exportů a importů dat. Součástí zkušební verze budou i webové stránky s výchozí designovou šablonou.

Zřídíme Vám zkušební verzi, která bude jen pro Vás. To znamená, že si můžete zkoušet zadávat svá data bez starostí, že je někdo jiný v demo verzi přepíše či smaže. Zároveň všechna data, která takto pořídíte v rámci zkušebního provozu Vám můžeme ponechat ve STOVCE poté, co se rozhodnete rezervační systém opravdu používat.

Po celou dobu budete mít možnost zdarma zavolat na naši hot-line linku, kde Vám odpovíme na Vaše otázky. Samozřejmě však není možné nahradit telefonem kompletní prezentaci a zaškolení rezervačního systému. V takovém případě spíš doporučujeme domluvit si osobní schůzku.

 

Dáváte přednost osobnímu představení STOVKY?

Pokud preferujete osobní představení rezervačníh systému, rádi Vás přivítáme u nás nebo přijedeme za Vámi, probereme společně Vaše potřeby a požadavky, ukážeme, jak Vám STOVKA v tomto ohledu může pomoci a jak STOVKA funguje.

V tom případě stačí ve formuláři do poznámky doplnit, že preferujete osobní schůzku. V co nejkratší době se Vám ozveme a zkusíme společně najít termín, který Vám bude vyhovovat.

Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.