Zkušební verze

Vyzkoušejte si náš rezervační systém i správu webu

  • Úvod
  • /
  • Zkušební verze

Objednávka zkušební verze

Děkujeme za Váš zájem o vyzkoušení rezervačního systému STOVKA. Prosíme vyplňte níže uvedený formulář. Hned, jak bude Vaše STOVKA připravena, budeme Vás kontaktovat.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů (podrobněji zde)

Co ve zkušební verzi získáte?

Ve zkušební verzi si můžete vyzkoušet všechny moduly a funkce, které STOVKA poskytuje (kromě exportů a importů dat). Součástí zkušební verze jsou i webové stránky s výchozí designovou šablonou.

Po celou dobu budete mít možnost zdarma zavolat na naši hot-line linku, kde Vám zodpovíme Vaše otázky. Tyto konzultace nenahrazují kompletní prezentaci a zaškolení rezervačního systému. V takovém případě doporučíme domluvit si osobní schůzku.

 

DEMO VERZE NEBO OSOBNÍ SETKÁNÍ?

Vyzkoušet si demo verzi STOVKY je super. Z naší zkušenosti ale víme, že nejvíce funguje, když se potkáme osobně a probereme Vaše potřeby a představy. Ukážeme Vám na příkladech, jak Vám STOVKA v praxi může pomoci a jak obecně funguje. Rádi vás přivítáme u nás, kde si vedle diskuze nad STOVKOU můžete vychutnat dobrou kávu nebo čaj i s výhledem na Pražský hrad. Přijet můžeme i za Vámi. Domluvit lze i on-line setkání na dálku, ale osobní kontakt je vždy nejlepší.