Zkušební verze

Vyzkoušejte si náš rezervační systém i správu webu

  • Úvod
  • /
  • Zkušební verze

Objednávka zkušební verze

Děkujeme za Váš zájem o vyzkoušení rezervačního systému STOVKA. Prosíme vyplňte níže uvedený formulář. Hned, jak bude Vaše STOVKA připravena, budeme Vás kontaktovat.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů (podrobněji zde)

Co ve zkušební verzi získáte?

Ve zkušební verzi budou k dispozici všechny moduly a funkce, které STOVKA poskytuje vyjma exportů a importů dat. Součástí zkušební verze budou i webové stránky s výchozí designovou šablonou.

Zřídíme Vám zkušební verzi, která bude jen pro Vás. To znamená, že si můžete zkoušet zadávat svá data bez starostí, že je někdo jiný v demo verzi přepíše či smaže. Zároveň všechna data, která takto pořídíte v rámci zkušebního provozu Vám můžeme ponechat ve STOVCE poté, co se rozhodnete rezervační systém opravdu používat.

Po celou dobu budete mít možnost zdarma zavolat na naši hot-line linku, kde Vám odpovíme na Vaše otázky. Samozřejmě však není možné nahradit telefonem kompletní prezentaci a zaškolení rezervačního systému. V takovém případě spíš doporučujeme domluvit si osobní schůzku.

 

Dáváte přednost osobnímu představení STOVKY?

Pokud preferujete osobní představení rezervačníh systému, rádi Vás přivítáme u nás, přijedeme za Vámi nebo můžeme domluvit online schůzku na dálku. Probereme společně Vaše potřeby a požadavky, ukážeme, jak Vám STOVKA v tomto ohledu může pomoci a jak STOVKA funguje.

V tom případě stačí ve formuláři do poznámky doplnit, že preferujete osobní schůzku. V co nejkratší době se Vám ozveme a zkusíme společně najít termín, který Vám bude vyhovovat.