On-line prodej přes prodejce

Jak zautomatizovat prodeje zájezdů přes cestovní agentury?

  • Úvod
  • /
  • On-line prodej zájezdů

On-line objednávky přes provizní prodejce

Víte, jak zefektivnit vaše prodeje přes cestovní agentury?

Pokud jste cestovní kancelář, která prodává přes provizní prodejce, pak zpozorněte. Tento článek je přímo pro vás. Velcí hráči na trhu, INVIA a Zájezdy.cz, ale i platformy pro menší cestovní agentury, Cesys a Anchoice jdou ve vývoji stále dopředu.

Samozřejmostí se stává nejen požadavek na import dat o zájezdech v XML formátu, ale také možnost komunikace systémů pro vytvoření rezervace nebo objednávky on-line přímo ze systému prodejce. Náš rezervační systém STOVKA je na takové požadavky připraven a naši zákazníci mají obě klíčové funkcionality zajištěny.

Bez starostí, jen s jediným Vaším úkolem, a to je mít zadané zájezdy k prodeji v systému. O vše ostatní se postaráme my. A co vše můžete získat?

Kvalitní XML export dat

Díky plně automatizovanému exportu zájezdů, který probíhá on-line na pozadí systému, se jakákoliv změna v rezervačním systému (cena, obsazenost, popis), uloží do XML. A tento XML soubor si stahují provizní prodejci od nás každou hodinu. Vy se tak o nic nestaráte.

On-line objednávka přes API rozhraní

Zároveň jsou dnes systémy INVIA, Zájezdy.cz, CESYS nebo Anchoice napojeny přes API rozhraní na náš systém STOVKA.

API rozhraní umožňuje zákazníkům vašich provizních prodejců si on-line prověřit dostupnost vašeho zájezdu a v případě zájmu je umožněna okamžitá rezervace nebo koupě.

Co vám tyto možnosti přinesou?

  • Tato on-line dostupnost přinese rozšíření vaší nabídky více cestovním agenturám.
  • Klienti těchto agentur dávají přednost nabídkám, které jsou prezentované jako on-line prodej než těm, kde je možná pouze nezávazná rezervace. Díky tomu vám vzroste počet objednávek od těchto prodejců.
  • Velkou úsporu času: data do STOVKY vložíte pouze jednou, odpadne vám ruční práce při přepisování údajů o klientech (z wordu do wordu, z excelu do excelu)

Zaujalo vás toto téma?

Ozvěte se nám telefonicky na čísle 602 211 884, napište e-mail na adresu sales@support.cz, objednejte si zkušební verzi STOVKY nebo si vyžádejte další podrobné informace včetně podrobných cen přes tento formulář.

Vyzkoušejte si nás

Zprovozníme Vám nezávazně plně funkční rezervační systém STOVKA se všemi moduly a funkcemi ZDARMA na dobu jednoho měsíce. A to s plnou hotline podporou po celou dobu testování.

Další informace

Máte zájem nezávazně o podrobný ceník, další detailní informace o rezervačním systému STOVKA, kontakty na konkrétní osoby z řad našich klientů, kteří jsou ochotni vám poskytnout na nás reference? Klikněte na tlačítko a vyžádejte si je.