Online prodej přes prodejce

Jak zautomatizovat prodeje zájezdů přes cestovní agentury?

  • Úvod
  • /
  • Online prodej zájezdů

INVIA vyžaduje online prodej. Co s tím?

Jste cestovní kancelář, která využívá prodej za pomocí provizních prodejců, zejména přes INVII? Informovala vás INVIA, že požaduje po cestovních kancelářích, aby se poohlédly po rezervačních systémech, od nichž bude možné nejen importovat data o zájezdech v XML formátu, ale že je nutné, aby takový systém uměl komunikovat s INVIÍ tak, aby bylo možné vytvářet online objednávky přímo z INVIA? STOVKA je na toto připravena.

Cestovní kanceláře, které používají rezervační systém STOVKA, mají zajištěny obě klíčové funkcionality.

Kvalitní XML export dat do INVIA: Máme plně automatizovaný export zájezdů, který probíhá online na pozadí. Ať už v rezervačním systému dojde k jakékoliv změně, která způsobí změnu nějaké ceny u zájezdu, změnu obsazenosti či i jen změna textového rázu, tak dochází okamžitě k přegenerování XML. Tato XML si stahuje INVIA od nás každou hodinu a o export se nijak nestaráte.

API - On-line objednávka: Zároveň však je možné STOVKU napojit na INVII i přesně tak, jak požaduje INVIA. Tzn. pokud se návštěvník na stránkách www.invia.cz ocitne na detailu vašeho zájezdu, INVIA na pozadí ověřuje, jestli skutečně stále v danou chvíli je kapacita volná. A pokud se takový návštěvník rozhodne učinit na INVII objednávku, celá komunikace mezi oběma systémy proběhne na pozadí automaticky a v rezervačním systému STOVKA se objeví objednávka klienta z INVIE.

Úplně stejným způsobem může probíhat komunikace i s dalšími prodejci a systémy jako je CESYS, Anchoice a podobně. Dokončujeme v této chvíli napojení na systém CESYS, v němž je zapojena spousta agentur, jimž můžete rovněž povolit online prodej. Chystáme se na stejné propojení se Zajezdy.cz a také s Anchoice. Díky tomuto budete moci mít online prodej v brzké době v zásadě se všemi vašimi prodejci.

Co to bude stát?

Pokud jste malá cestovka, váš rezervační systém v tuto chvíli spočíval víceméně v režimu "tužka, papír", bude to znamenat pro vás zvýšení měsíčních nákladů v řádu malých jednotek tisíc Kč.

Vyplatí se vám taková investice?

  • Vzhledem k tomu, že budete mít věci řešeny online, nepřijde o objednávky od INVIE, ale naopak se jejich počet může spíše zvýšit. I jen jedna, dvě objednávky měsíčně vám vrátí investice do rezervačního systému STOVKA.
  • Budete moci pustit svou nabídku do provizního prodeje více cestovním agenturám než doposud. A to vše vám nezabere žádný čas navíc.
  • Pokud se rozhodnete také pro variantu STOVKY s webovými stránkami, i to může zvednout vaši prestiž v očích vaších klientů, lepší dostupnost ve vyhledávačích a tudíž vyšší prodeje i přes váš web. Více o tom, co umí webové stránky postavené nad STOVKOU, najdete zde.
  • V neposlední řadě jakýkoliv rezervační systém vám uspoří spoustu času, který dnes věnujete ruční práci při přepisování údajů o klientech z wordu do wordu, z excelu do excelu.

Zaujalo vás to?

Ozvěte se nám telefonicky na čísle 602 211 884, napište e-mail na adresu sales@support.cz, objednejte si zkušební verzi STOVKY nebo si vyžádejte další podrobné informace včetně podrobných cen přes tento formulář.

Vyzkoušejte si nás

Zprovozníme Vám nezávazně plně funkční rezervační systém STOVKA se všemi moduly a funkcemi ZDARMA na dobu jednoho měsíce. A to s plnou hotline podporou po celou dobu testování.

Další informace

Máte zájem nezávazně o podrobný ceník, další detailní informace o rezervačním systému STOVKA, kontakty na konkrétní osoby z řad našich klientů, kteří jsou ochotni vám poskytnout na nás reference? Klikněte na tlačítko a vyžádejte si je.