ASP.NET C# programátor

Hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici ASP.NET programátora

Nabídka práce

ASP.NET C# programátor web aplikací

Příležitost pro programátora webových aplikací v .NET, kterého neuspokojuje práce ve velkém týmu, ale dává přednost malé stabilní IT firmě.

Jste součástí velkého týmu, v němž si připadáte jako malé ozubené kolečko ve stroji, o němž ani netušíte, jestli je to orloj nebo auto? Cítíte se jako programátor nedoceněný? Nikdo Vám nenaslouchá?

U nás je práce o něčem jiném

Jsme malá firma, v níž se soustředíme na vývoj jediného produktu - rezervačního systému pro cestovní kanceláře. Všichni víme, co a proč děláme. Všichni svými nápady přispíváme k tomu, aby naši klienti s rezervačním systémem STOVKA proplouvali úspěšně vlnami moře oboru cestovního ruchu.

Klid na práci vývojáře je pro nás svaté pravidlo. Rozlišujeme striktně, kdy je čas na porady a diskuze, kdy je čas na vlastní programátorskou práci. Práce z domova je možná. Nicméně není nad to nové věci či složitá řešení společně vymýšlet a diskutovat u jednoho stolu spolu s ostatními. Proto hledáme kolegu, který je z Prahy či okolí a bude alespoň část týdne trávit u nás v kancelářích.

V oboru rezervačních systémů pro cestovky patříme mezi TOP firmy. A proto neustále pilujeme nejen funkční možnosti, ale i programový kód. Vaší úlohou nebude jen programovat dle zadání někoho jiného. Budete rozhodovat, jak problém technicky uchopit. Budete mít prostor k řešení technologického dluhu, na psaní technické dokumentace. Požadujeme zkušenost s programováním webových databázových aplikací v C# / .NET. Znalost HTML, CSS, XML, MS SQL na nějaké urovni se tedy předpokládá automaticky. Anglický jazyk nám stačí na úrovni čtení technické dokumentace.

Co nabízíme?

Víme, že přátelská atmosféra, hrdost z dobře vykonané práce a poplácání po ramenou od šéfa není dostačující odměna. Zkušený programátor s aktivním přístupem k práci si u nás na fulltime vydělá až 80.000 Kč. Vývojáři jsou naše firemní zlato a klíčových zaměstnanců si vážíme. K výše uvedené odměně také náleží vyplácení podílu na zisku firmy.

Na co dalšího se u nás můžete těšit?

 • Volná pracovní doba s možností pracovat často z domova
 • Příjemné pracovní prostředí v zeleni hned vedle bazénu Podolí a Žlutých lázní, s výhledem na Pražský hrad
 • Firemní kuchyňku, v níž vás neustále čeká velký výběr kávy, čajů i dalších nápojů
 • Ke 4 týdnům dovolené máte navíc 5 sick days
 • Relaxační místnost, kam se můžete schovat, když si potřebujete odpočinout nebo jen udělat soukromý telefonát
 • Pevně daný roční kredit na školení. Vy si vybíráté, jaké školení Vám pomůže ve Vašem profesním rozvoji
 • Pevně daný roční kredit na volnočasové aktivity. Stačí přinést lístky z kina, divadla, posilovny, ... a my Vám je proplatíme až do výše ročního limitu
 • Práce v menším kolektivu, kde máte možnost realizace svých nápadů, možnost spolurozhodovat o dalším směru naší společné práce
 • Dokážeme u našich klientů z řad cestovních kanceláří zajistit dovolenou za velice výhodných podmínek.
 • Sdílení našich hodnot: Spokojený zákazník, Kvalitní a efektivní práce, Spravedlivá a motivační odměna.
 • Jídelna, do níž můžete chodit na obědy v suchu, i když se venku žení všichni čerti ... to se taky hodí :)

Zní to zajímavě?

Klikněte dole na červené tlačítko, pošlete mail na mou adresu petr.slovak@stovka.cz nebo prostě zvedněte telefon a zavolejte mi kdykoliv během dne na číslo 603 501 642.

Respektuji Vaše soukromí a případné obavy z toho, že nechcete například, aby se Váš současný zaměstnavatel v této chvíli dozvěděl, že uvažujete o změně zaměstnání. Proto kontakt z mé strany bude vždy diskrétní a v době, kterou si sami zvolíte.

Petr Slovák, kapitán lodi STOVKA

Zaujala Vás tato pozice? Máte po ruce životopis?

Klikněte na červené tlačítko. V následujícím kroku pošlete životopis a kontaktní údaje.
Nejpozději do 24h se Vám ozvu, abychom domluvili další postup.