Moderní www stránky pro CK

Jak spustit responzivní www stránky s minimálními náklady?

 • Úvod
 • /
 • Moderní web pro cestovky

Moderní a responzivní web s online prodejem?

Jste si vědomi toho, že vaše webové stránky, jsou již zastaralé a potřebovaly by změnu? Víme, že to není vůbec jednoduché. Během pár posledních let se velice zvýšily nároky klientů na kvalitu www stránek. Velká část z nich brouzdá po webových stránkách navíc z mobilních telefonů a pro ty není váš web už vůbec optimalizovaný. Vy tušíte, že to potřebuje změnu, ale jakou cestou se vydat?

Potenciálních dodavatelů je jistě mnoho. Neustále vám někdo nabízí, že vám stránky zmodernizuje. Ale jak máte poznat, že tohle je ten správný dodavatel, který umí vytvářet co nejlepší stránky s co nejnižšími náklady? Který navíc s vámi bude komunikovat tak, abyste si porozuměli, co vám vlastně nabízí, co v rámci vývoje očekává od vás? Možná jste si i v minulosti nechali www stránky někým takovým udělat. A výsledek neodpovídal očekávání - objednávek přes web nepřibylo, stálo to spoustu peněz, ale hlavně i času, který nemáte nazbyt. A stejně máte pořád hodně práce s neustálou aktualizací dat. Buď vám data aktualizuje dodavatel a stojí vás to s každou novou sezónou další nemalé peníze. Nebo si je aktualizujete sami, ale administrace webu není jednoduchá a vše tam zadat je hodně pracné.

Existuje cesta, kudy z toho ven?

Ano, existuje. Jsou zde přece systémy jako Anchoice, CeSys, OpenTravel. Mají krásné šablony. Budete sice platit měsíční paušál za provoz, ale budete mít nový, lepší web. Navíc jejich administrace je přizpůsobená zadávání zájezdů. Je to tam jistě intutivní.

Pokud jste cestovní agentura, je to ideální řešení. Rovnou dostanete na svůj web kompletní nabídku cestovek, které jsou zapojeny v těchto systémech.

Ale co když jste cestovní kancelář? Máte svou nabídku zájezdů. Nepotřebujete data jiných cestovek do svého webu. Ale více vás trápí to, že musíte zadávat data minimálně do dvou systémů. Do vlastního rezervačního systém, protože výše uvedené systémy nemají propracované rezervační systémy na úrovni, kterou byste potřebovali. A také do administrace webu. Nechcete přepisovat objednávky z webu ručně někam jinam. Chcete mít jeden systém, který zvládne vše. Systém, do něhož zadáte na začátku data a pak už "to jede samo".

STOVKA spojuje kvalitní moderní web s komplexním rezervačním systémem

Pokud se rozhodnete pro rezervační systém STOVKA, můžete mít moderní web, který:

 • Je přehledný, uživatelsky přívětivý
 • Je plně funkční také na tabletech a mobilech
 • Všechna data o zájezdech, termínech, kapacitách zadáte jednou a využíváte je pro rezervace, odbavení klientů, svůj web, exporty na portály, ...
 • Takřka celý web nakonfigurujete přímo z administrace STOVKY
 • Umožňuje komplet online objednávku, která se vám propíše do rezervačního systému
 • Klient může v klientském centru provést online platbu, může vyplnit účastníky zájezdů, může podepsat elektronicky smlouvu, může si vybrat místa v autobuse, vytisknout si odbavovací dokumenty (vše samozřejmě jen pokud to povolíte v konfiguraci)
 • Mapy na webu podporují ikonky nejen hotelů, ale i různých zajimavostí v okolí.
 • Návštěvníci vaších stránek si můžou zájezdy zadat do sekce Oblíbené a potom porovnávat doma s rodinou a rozhodovat se, který zájezd si nakonec zvolí
 • Můžete na webu budovat svůj vlastní blog. Posílit tak váhu webu ve vyhledávačích.
 • Podporujeme také online prodej dárkových poukazů včetně online platby.
 • Samozřejmostí je kvalitní SEO (optimalizace pro vyhledávače).
 • Jakékoliv běžné analytické, marketingové skripty (facebook, google analytics, sklik, ...) si můžete do stránek vkládat sami bez technických znalostí.
 • A mnoho dalšího

Vybrali jsme pro vás na ukázku www stránky některých cestovek, které používají STOVKU včetně webu. Tyto realizace patří mezi jednodušší - tzn. takový web jsme schopni vám zprovoznit do týdne. A náklady na realizaci mohou být již kolem 20.000 Kč a mohou posunout vaše podnikání úplně někam jinam.
www.alpynaden.cz, www.katu.cz, www.bestreisen.cz, www.maxsunholidays.eu

O něco náročnější, ale o to propracovanější weby z naší nabídky, jsou například následující www stránky:
www.experitour.cz, www.geovita.cz, www.kmtravel.cz, www.ckafrodita.cz

Ano, je potřeba k tomu užívat i rezervační systém STOVKA. Měsíční poplatky za provoz jsou však již dle rozsahu modulů od 2.000 Kč měsíčně. Zprovoznění v řádu jednotek dnů. Žádné statisíce ani velké desetitisíce za pořízení profesionálního webu. A k tomu komplexní rezervační systém. Již tuto sezónu můžete začít prodávat zájezdy s úplně novým webem.

Zaujalo vás to?

Ozvěte se nám telefonicky na čísle 602 211 884, napište e-mail na adresu sales@support.cz, objednejte si zkušební verzi STOVKY nebo si vyžádejte další podrobné informace včetně podrobných cen přes tento formulář.

Vyzkoušejte si nás

Zprovozníme Vám nezávazně plně funkční rezervační systém STOVKA se všemi moduly a funkcemi ZDARMA na dobu jednoho měsíce. A to s plnou hotline podporou po celou dobu testování.

Další informace

Máte zájem nezávazně o podrobný ceník, další detailní informace o rezervačním systému STOVKA, kontakty na konkrétní osoby z řad našich klientů, kteří jsou ochotni vám poskytnout na nás reference? Klikněte na tlačítko a vyžádejte si je.