Moderní www stránky pro CK

Jak spustit responzivní www stránky s minimálními náklady?

 • Úvod
 • /
 • Moderní web pro cestovky

Moderní a responzivní web s on-line prodejem?

V dnešní době zákazníci očekávají intuitivní a rychlé www stránky s přehlednou prezentací. Svojí dovolenou hledají většinou přes mobilní telefony a chtějí jednoduchý nákupní proces s následnou správou své objednávky. Splňuje tato očekávání váš web, nebo vám v tomhle ujel vlak? A jak jste na tom s on-line prodejem přes webové stránky?

Nabídka potenciálních dodavatelů s modernizací webu je velká. Ale jak poznat, kdo rozumí specifikům prodeje zájezdů a vytvoří vám co nejlepší stránky s co nejnižšími náklady? Možná už máte zkušenost z minulosti, kdy výsledek nenaplnil vaše očekávání. Stálo vás to spoustu peněz a hlavně času, kterého nemáte nazbyt. Navíc možná máte pořád hodně práce s neustálou aktualizací dat.

Existuje cesta, kudy z toho ven? Ano, existuje.

Pokud máte vlastní produkt nebo nabídku a nepotřebujete dostat na vlastní web data jiných CK, pak primárně potřebujete zefektivnit čas a nezadávat údaje do více systémů. Nejčastěji se setkáváme s variantou, kdy si zadáváte data do vlastního rezervačního systému, protože webová rozhraní nemají rezervační část na potřebné úrovni a následně zadáváte webovou prezentaci. Pravděpodobně nechcete ani přepisovat objednávky z webu ručně někam jinam. Rozumíme, že byste rádi měli konečně jeden systém, do něhož zadáte na začátku vše a pak už to jede samo.

Pokud vlastní nabídku nebo produkt nemáte, ale potřebujete na váš web dostat kompletní nabídku cestovních kanceláří, pak vám doporučíme využít systémy jako Anchoice, CeSys nebo OpenTravel. Za měsíční provozní paušál získáte k systému i nový web s pěknou šablonou a zájezdy cestovek, které jsou zapojeny v těchto systémech, v ní hned uvidíte.


STOVKA spojuje kvalitní moderní web s komplexním rezervačním systémem

Ze zkušenosti doporučujeme si vybrat variantu STOVKY s webovými stránkami. Vlastní webová prezentace zjednoduší přístup k nabídce vašim klientům. Pomůže vám také zlepšit zviditelnění na internetových vyhledávačích a tím si můžete zájezdy prodávat sami napřímo. Umíme vám připravit web od jednoduché varianty až po webové stránky na míru.

Jednodušší variantu webu jsme schopni vám zprovoznit do týdne a náklady pro vás mohou být již kolem 20 000 Kč. Vaše podnikání se rázem posune do úplné jiné úrovně. Pro představu se podívejte na tyto CK, které používají STOVKU vč. webu - CK AŠA, Prima Parta, CK ČiLe.

Umíme ale i náročnější a o to propracovanější weby. Na ukázky se můžete podívat na tyto CK - CK Experitour, CK Afrodita, Geovita nebo KM Travel.

Důležité je, že data o zájezdech, termínech a kapacitách zadáte do STOVKY jen jednou a využíváte je pro rezervace, odbavení klientů, svůj web, exporty na portály, atd.

Měsíční poplatky za pronájem systému se odvíjí dle rozsahu modulů, které budete potřebovat, ale začínají již od 2 000 Kč měsíčně a systém vám zprovozníme přibližně do týdne.


Co v naší webové šabloně webu najdete?

 • Web je přehledný a uživatelsky intuitivní.
 • Je plně funkční jak na noteboocích, tak je responzivní na mobilech a tabletech.
 • Takřka celý jej nastavíte přímo z administrace STOVKY.
 • Umožňuje on-line objednávku, která se vám propíše do rezervačního systému.
 • Součástí webu je zabezpečená neveřejná část, kde si klient může spravovat svoji rezervaci, provést on-line platbu, vyplnit účastníky cesty nebo podepsat elektronicky smlouvu. Pokud to dovolíte v konfiguraci, může si také tisknout odbavovací dokumenty nebo si vybrat místa v autobuse.
 • Vybrané zájezdy lze uložit do sekce Oblíbené a porovnat si je později.
 • Podporujeme on-line prodej dárkových poukazů včetně on-line platby.
 • Samozřejmostí je kvalitní SEO (optimalizace pro vyhledávače).
 • Můžete si psát na webu vlastní blog, který také posiluje pozici webu ve vyhledávačích.
 • Běžné analytické a marketingové skripty (Facebook, Google analytics, Sklik) si do stránek můžete vložit sami bez technických znalostí.
 • A mnoho dalšího

Zaujalo vás toto téma?

Ozvěte se nám telefonicky na čísle 602 211 884, napište e-mail na adresu sales@support.cz, objednejte si zkušební verzi STOVKY nebo si vyžádejte další podrobné informace včetně podrobných cen přes tento formulář.

Vyzkoušejte si nás

Zprovozníme Vám nezávazně plně funkční rezervační systém STOVKA se všemi moduly a funkcemi ZDARMA na dobu jednoho měsíce. A to s plnou hotline podporou po celou dobu testování.

Další informace

Máte zájem nezávazně o podrobný ceník, další detailní informace o rezervačním systému STOVKA, kontakty na konkrétní osoby z řad našich klientů, kteří jsou ochotni vám poskytnout na nás reference? Klikněte na tlačítko a vyžádejte si je.