O nás

Rádi pomáháme svým zákazníkům

O nás

První www stránky pro cestovní kanceláře jsme vytvořili již v roce 1997 - před více než čtvrt stoletím. V té době to byl vizionářský projekt. Neexistovala Invia, Booking ani Google. Většina lidí netušila, k čemu by měli používat internet, a to ani z řad podnikatelů a už vůbec ne z řad uživatelů. Na nás se v té době obrátila malá cestovní kancelář, jejíž majitel ale již koukal do budoucnosti. Vytvořili jsme tehdy jednoduchý rezervační systém s webovými stránkami a jako jedni z prvních na českém trhu umožnili objednávat zájezdy přes internet. To však ještě nebyla STOVKA.

Původní logo STOVKA

První verze rezervačního systému STOVKA přišla až později. Jak už to u podobných projektů bývá, začalo to celé vývojem pro konkrétního zákazníka. Po dokončení projektu však slovo dalo slovo a rozhodli jsme se společnými silami nabízet tento rezervační systém i ostatním cestovkám. Psal se rok 2003 a my nový produkt pojmenovali STOVKA. Po několika letech tato cestovka od spolupráce odstoupila, ale my to nevzdali a vydrželi až dodnes. Na trhu jsme již více než 20 let a můžeme směle prohlásit, že náš produkt je nejstarší rezervační systém pro cestovní kanceláře na českém trhu, který používá více než pár zákazníků.

Původní logo STOVKA

Po celou dobu sledujeme nejen všechny nové internetové trendy a možnosti v internetovém podnikání, ale získali jsme i rozsáhlé znalostí v oblasti cestovního ruchu. V našich produktech a službách propojujeme tyto znalosti a vždy při své práci myslíme na to, aby výsledky naší práce byly přínosné pro nás i pro Vás – naše klienty, ale také pro klienty Vašich cestovních kanceláří a agentur. Naším posláním je hledat cesty, jak pomoci klientům – přinášet jim nové zákazníky, zlepšovat spokojenost stávajících, zvyšovat zisky, snižovat náklady. To vše za pomoci internetu, který neustále přichází s novými možnostmi, jak věci dělat lépe a zajímavěji.

Nenabízíme nejlevnější služby. Nenabízíme ale ani služby, u kterých si nejsme jisti návratností investic klienta. Dbáme na to, abychom nabídkou našich služeb byli sami přesvědčeni o tom, že jde o promyšlené řešení, které je investicí s krátkou návratností. Víme, proč věci děláme tak, jak je děláme – poměr cena/výkon je pro nás alfou a omegou našeho podnikání.

Naše vize

V segmentu středních i menších cestovních kanceláří jsme partnerem, který propojuje jejich informační systémy, internetový marketing/prodej a firemní strategie a vize do jednoho funkčního efektivního celku = STOVKA VISION.

Čísla hovoří jasně

568 808
rezervací

Počet rezervací ve STOVCE

A teď si představte, že by s každou rezervací pomohla STOVKA ušetřit třeba jen 15 minut času ...

1 763 043
   klientů

Odbavení klienti

Více než milión a půl klientů, kteří obdrželi díky STOVCE jasné pokyny k zájezdu a mohli si užít v klidu svou dovolenou.

11,7
miliardy Kč

Tržby z prodejů zájezdů

Již za více než 10 miliard Kč prodaly cestovky přes STOVKU zájezdů.

Vyzkoušejte si nás

Zprovozníme Vám nezávazně plně funkční rezervační systém STOVKA se všemi moduly a funkcemi ZDARMA na dobu jednoho měsíce. A to s plnou hotline podporou po celou dobu testování.