O nás

Rádi pomáháme svým zákazníkům

O nás

První www stránky pro cestovní kanceláře jsme vytvořili již v roce 1997 - před skoro čtvrt stoletím. První verze rezervačního systému STOVKA byla zprovozněna v roce 2003. Po celou tu dobu nejen sledujeme všechny nové internetové trendy, možnosti v internetovém podnikání, ale dosáhli jsme i velkých znalostí v oblasti cestovního ruchu. V našich produktech a službách kloubíme tyto znalosti a vždy při své práci myslíme na to, aby výsledky této práce byly přínosné pro nás i pro Vás – naše klienty, ale také pro klienty Vašich cestovních kanceláří a agentur. Naším posláním je hledat cesty, jak pomoci klientům – přinášet jim nové zákazníky, zlepšovat spokojenost stávajících, zvyšovat zisky, snižovat náklady. To vše za pomocí internetu, který neustále přichází s novými možnostmi, jak věci dělat lépe a zajímavěji.

Nenabízíme nejlevnější služby. Nenabízíme ale ani služby, u kterých si nejsme jisti návratností investic klienta. Dbáme na to, abychom v případě nabídky našich služeb, byli sami přesvědčeni o tom, že jde o promyšlené řešení, které je investicí s krátkou návratností. Víme, proč věci děláme tak, jak je děláme – poměr cena/výkon je pro nás alfou a omegou našeho podnikání.

Naše vize

V segmentu středních i menších cestovních kanceláří jsme partnerem, který propojuje jejich informační systémy, internetový marketing/prodej a firemní strategie a vize do jednoho funkčního efektivního celku = STOVKA VISION.

Čísla hovoří jasně

510 531
rezervací

Počet rezervací ve STOVCE

A teď si představte, že by s každou rezervací pomohla STOVKA ušetřit třeba jen 15 minut času ...

1 601 305
   klientů

Odbavení klienti

Více než milión a půl klientů, kteří obdrželi díky STOVCE jasné pokyny k zájezdu a mohli si užít v klidu svou dovolenou.

10 362
miliónů Kč

Tržby z prodejů zájezdů

Již za více než 10 miliard Kč prodaly cestovky přes STOVKU zájezdů.

Vyzkoušejte si nás

Zprovozníme Vám nezávazně plně funkční rezervační systém STOVKA se všemi moduly a funkcemi ZDARMA na dobu jednoho měsíce. A to s plnou hotline podporou po celou dobu testování.
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.
Povolit vše