Školní licence

Nabídka rezervačního systému pro školy

Učebna

Školní licence

Rezervační systém STOVKA zajišťuje všechny potřebné funkce, které potřebuje ke své činnosti cestovní kancelář. Systém je kompletně postaven na internetových technologiích, což umožňuje sdílet on-line data mezi samotným rezervačním systémem, webem cestovní kanceláře i případně dalšími partnery. Umožňuje zabezpečený přístup odkudkoliv kdykoliv komukoliv, kdo má k tomu oprávnění.

Nabídka pro školy

Školám a firmám zajišťujícím rekvalifikační kurzy nabízíme licenci STOVKY v PROFI verzi, tzn. včetně všech modulů a funkcí rezervačního systému, s licencí pro 100 uživatelů a to formou výhodného balíčku se všemi dalšími potřebnými službami. Cena balíčku je koncipována jako pronájem licence na 1 rok. Licenci je možno kdykoliv pronajímat na další roky.

Přínosy

Hlavním přínosem je kvalitní příprava studentů na jejich praxi. Vaši studenti se v praxi v cestovních kancelářích budou vždy setkávat s nějakým rezervačním systémem. STOVKA patří k nejrozšířenějším rezervačním systémům, který používá několik desítek cestovních kanceláří. Každopádně znalost práce s rezervačním systémem je podstatnou výhodou při nástupu studenta do praxe bez ohledu na to, jaký rezervační systém cestovní kancelář používá.

Výhody

STOVKA je koncipována jako řešení, které je hostováno na serveru poskytovatele. Díky tomu je zprovoznění a provoz bez jakýchkoliv nestandardních nároků na technické vybavení škol. K výuce STOVKY stačí pouze, aby byly počítače připojeny do internetu a byl na nich nainstalovaný internetový prohlížeč (možno provozovat na všech běžných internetových prohlížečích – Internet Explorer, Mozilla Firefox, Chrome, Opera).

Uživatelské rozhraní STOVKY je intuitivní, součástí je podrobný uživatelský manuál. Díky tomu se vyučující velice rychle s celým systémem seznámí. Nabízíme taky školení STOVKY. K dispozici je po celou dobu užívání licence telefonický a e-mail hotline, který je ZDARMA.

V případě Vašeho zájmu o umisťování studentů do praxe do cestovních kanceláří, které používají STOVKU, nás neváhejte kontaktovat. Vytipujeme Vám cestovní kanceláře ve Vašem okolí, které STOVKU používají a můžeme Vám pomoci navázat spolupráci mezi Vaší školou a danou cestovní kanceláří.

Kdykoliv jsme schopni do druhého pracovního dne aktualizovat data ze zálohy do původního stavu. Přichystáte si data pro výuku a tyto my zazálohujeme. Po absolvování kurzu, v rámci kterého studenti data poměnili, můžeme vrátit data zpět do „startovacího“ stavu, ta jsou znovu smysluplná, konzistentní. A můžete bez práce zahájit další kurz.

Obsah licence

  • Instalace STOVKY na náš server
  • Počáteční konfigurace
  • Neomezená uživatelská podpora (telefon, e-mail) v pracovní dny
  • Pravidelné upgrady licence dle aktuální verze STOVKY (*)
  • Webhosting STOVKY na našich serverech
  • Pronájem licence STOVKY (verze PROFI, 100 uživatelů)
  • Dle potřeby aktualizace databáze ze zálohy (**)

(*) Tato služba je k dispozici. Aktualizace je možné ale i neprovádět vůbec nebo provádět až např. před novým školním rokem, dle potřeb školy.

(**) Osvědčil se nám model, že škola na začátku zadá do STOVKY data pro výuku – vydefinuje základní ubytovací kapacity, zájezdy, ceny, atd. Databázi v této podobě zazálohujeme a vždy po ukončení jednoho školícího cyklu databázi znovu aktualizujeme ze zálohy, takže data jsou opět konzistentní a smysluplná bez pokusů a testů studentů.

Cena

Cena pronájmu je odvozena od počtu měsíců, po které bude STOVKA využívaná k výuce. Fakturace probíhá vždy dopředu na jeden školní rok.

Zprovoznění rezervačního systému ... 3.000 Kč (*)

Cena za pronájem licence na 1 měsíc ... 1.500 Kč

(*) Zprovoznění rezervačního systému se platí pouze před prvním školním rokem. Pokud budete STOVKU vyučovat i následující školní rok, cena za zprovoznění se podruhé již nefakturuje.

Školení Stovky

Zaškolení uživatelů není povinné. Jsme přesvědčeni, že STOVKU se velice rychle naučí každý vyučující mající základní znalosti cestovního ruchu a k dispozici manuál ke STOVCE.

Pokud budete mít o školení zájem, je možné provést školení v prostorách naší firmy v Praze nebo u Vás. V případě školení mimo Prahu je účtována doprava na školení v rozsahu 9 Kč/km.

Cena za školení ... 3.900 Kč

Závěr

Jsme přesvědčeni, že začlenění rezervačního systému do výuky cestovního ruchu je krokem, který oceníte nejen Vy, ale zejména Vaší studenti, jejichž začlenění do praxe bude o hodně jednodušší než bez praktických znalostí rezervačního systému. O této skutečnosti se již mohlo přesvědčit mnoho škol a stovky studentů.

V případě zájmu o další informace nebo objednávku rezervačního systému STOVKA kontaktujte:

Ivana Kameníčková
Telefon: 602 211 884
ivana.kamenickova@stovka.cz

Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.
Povolit vše