Nabídka práce

Vážíme si každého kvalitního kolegy

  • Úvod
  • /
  • Nabídka práce

Hledáme nové členy posádky

Naše loď brázdí oceány vývoje webových aplikací pro cestovní kanceláře již patnáctým rokem. Po celou dobu se soustředíme na vývoj jediného produktu - rezervačního systému pro cestovní kanceláře STOVKA. Svými nápady přispíváme k tomu, abychom se nejen my, ale i naši klienti udrželi na vlnách neklidného moře oboru cestovního ruchu. Pomáháme jim snižovat náklady, pomáháme jim přinášet nové zákazníky. Odměnou jsou pak pro nás jak zajímavé finanční podmínky, tak dobrý pocit, že děláme něco smysluplného, co nás baví.

Naše loď není zaoceánský parník, ale malá jachta. Výhodou je, že všichni víme, co a proč děláme. Pokud se rozhodneme otočit kormidlem doprava, otočíme kormidlem doprava a plujeme doprava. Pokud doleva, tak doleva. Na lodi panuje přátelská atmosféra. Členové posádky se na sebe mohou spolehnout. Víme, že když přijde bouře, celá posádka pracuje naplno a zodpovědně. A když vysvitne slunce, dokážeme si na své plavbě i užívat.

Koho právě hledáme?

ASP.NET C# programátor web aplikací

Programátor - to je u nás lodní mechanik, bez něhož by loď zastavila a nepohnula se dále. Hledáme kolegu, který bude pomáhat udržovat loď v bezvadném stavu a neustále ji dále vylepšovat.

Junior programátor

Na částečný úvazek hledáme plavčíky začátečníky, kteří už mají nějaké znalosti HTML, CSS, případně i PHP, ASP nebo dokonce ASP.NET, C#, ale rádi by se svými znalostmi posunuli dále.

Důstojnice pro styk se zákazníky

Klíčová osoba, která zajišťuje spokojenost zákazníků i zaměstnanců. Přijímá požadavky zákazníků, překládá je programátorům do jejich jazyka a odevzdává zpět hotovou práci zákazníkům.

Další informace pro uchazeče

Jak pracujeme?

V naší firmě klademe důraz na týmovou práci a zároveň zodpovědnost jednotlivce. Při práci dbáme na to, abychom pracovali efektivně, ale nikdy na úkor kvality odvedené práce. Pokud i vy při práci dbáte na to, abyste odvedli kvalitní práci, snažíte se poučit ze svých chyb a tím posunujete své schopnosti a znalosti neustále dopředu, budeme si rozumět.

Co u nás nenajdete?

Teambuildingy a podobné firmou organizované akce. Máme za to, že týmový duch, kamarádské vztahy ve firmě, vzájemná pomoc jsou důležité. Ale dáváme přednost přirozenému vývoji vztahů než organizovanému: "teď a tady se budete povinně sbližovat".

Open space: spolupracujeme jen s lidmi, kteří pracují i když jim neustále někdo nekouká na monitor. Dáváme přednost prostředí, ve kterém je klid na kvalitní práci a ne neustálý "cvrkot". Nehlídáme hodinky, jestli zaměstnanec náhodou nečetl 15 minut Facebook nebo přišel o 10 minut později do práce. Věříme v zodpovědnost těch, kteří u nás pracují.

Naše hodnoty

Spokojený zákazník: Dbáme na to, aby práce, kterou děláme, byla zákazníkovi přínosem. Aktivně přistupujeme k jeho požadavkům a problémům, snažíme se pochopit jeho cíl a navrhujeme řešení, které je pro dosažení tohoto cíle to nejlepší. Nemáme jednorázové zákazníky, máme zákazníky, o které rádi pečujeme dlouhodobě.

Kvalita a efektivita práce: Na začátku práce známe vždy cíl a za ním jdeme. Snažíme se pracovat tak, abychom příště nemuseli objevovat znovu již objevené, programovat něco, co jsme již jednou vytvořili. Ve firmě budujeme procesy a znalosti ve firmě sdílíme. Pracujeme dle nastavených pravidel, testujeme před odevzdáním.

Spravedlivá a motivační odměna: Jsem přesvědčen, že práci můžeme vykonávat kvalitně pouze s lidmi, kteří budou proaktivní, zodpovědní, a za své výsledky si zaslouží spravedlivou odměnu, jejíž pravidla jsou otevřená a jasná.

Máte zájem stát se členem posádky?

Zavolejte mi kdykoliv během dne na telefon 603 501 642, napište přes SMS/Viber/Messenger/Whatsapp nebo e-mail na mou adresu petr.slovak@stovka.cz. Nemusíte si brát volno jen proto, abychom se poznali. První schůzku můžeme udělat takto po telefonu ještě dnes. Respektuji Vaše soukromí a případné obavy z toho, že nechcete například, aby se Váš současný zaměstnavatel v této chvíli dověděl, že uvažujete o změně zaměstnání. Proto kontakt z mé strany bude vždy diskrétní a v době, kterou si sami zvolíte.

Petr Slovák, kapitán lodi STOVKA

Žádná z otevřených pozic není pro Vás?

Spolupráci se schopnými lidmi, kteří nám můžou pomoci svými znalostmi a schopnosti firmu posunout zase kousek dopředu, vítáme vždy. Pokud máte co nabídnout v oblasti vývoje, grafiky, obchodu, marketingu, SEO, ... (ideálně v kombinaci s cestovním ruchem, ale není podmínkou), budeme rádi, pokud se ozvete.

Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.