Plavčíci - kodéři

Baví Vás tvorba www stránek a rádi byste se posunuli profesně dále?

Nabídka práce

Plavčíci - kodéři - práce na částečný úvazek

Máte alespoň 1 rok zkušenosti s HTML, CSS, PHP nebo ASP a rádi byste se posunuli od kódování k programování složitějších algoritmů? Baví Vás vývoj webových aplikací, ale samostudium je náročné a všude slibují, že stačí nadšení a zbytek Vás naučí, ale ralita je jiná?

Naše loď brázdí oceány vývoje webových aplikací pro cestovní ruch již patnáctým rokem. Po celou dobu se soustředíme na vývoj jediného produktu - rezervačního systému pro cestovní kanceláře. Všichni víme, co a proč děláme. Všichni svými nápady přispíváme k tomu, abychom se nejen my, ale také naši klienti udrželi na vlnách moře oboru cestovního ruchu. Pomáháme jim snižovat náklady, pomáháme jim přinášet nové zákazníky. Samozřejmě pracujeme pro peníze, ale pokud svou prací uděláme zákazníkovi radost, je to pro nás vždy odměna, kterou pocítí celá naše posádka.

Hledáme jednoho až dva nové kolegy na pozici plavčíků, kteří nám pomohou rozvíjet náš rezervační systém. Nevadí, že nemáte velké znalosti v oblasti programování. Základy už máte, chuť do dalšího rozvoje taky. A my pro Vás máme práci, na které se můžete postupně učit a růst za pomocí zkušených námořníků.

Co budete u nás dělat?

Pozice je vhodná pro studenty jako brigáda nebo stáž. Do práce budete docházet podle Vašich časových možností. Zde Vás bude čekat práce spočívající v úpravách, hledání chyb, zdokonalování zdrojového kódu, testování, psaní dokumentace, která bude odpovídat Vašim současným možnostem a schopnostem. K ruce budete mít kolegu, který Vám pomůže postupně se zdokonalovat jak v jednotlivých technologích, tak se orientovat v našem programovém kódu. Postupně se budete stávat zkušenějším programátorem, najdete si oblast, která Vás nejvíce zajímá. V té se můžete dále rozvíjet.

Jaké znalosti očekáváme od Vás na začátku? Na rovinu se musím přiznat, že pokud jste si nikdy nezkusili vytvořit ani jednoduchou html stránku, nebudete ten pravý kandidát na tuto pozici. Pokud si však doma po večerech zkoušíte, co z HTML, CSS, případně PHP nebo ASP dokážete vymáčknout, tak to je ten správný základ. K tomu jako koření nadšení a snaha se posunout v tomto někam dál ... a máme námořnický guláš, který bude chutnat celé posádce.

Co nabízíme?

Víme, že přátelská atmosféra, hrdost z dobře vykonané práce, pomoc od kolegy a poplácání po ramenou od kapitána není dostačující odměna. 150 Kč/h pro začátečníky až 300 Kč/h pro zkušené webové kodéry by už ale motivační být mohlo.

Na co dalšího se u nás můžete těšit?

  • Volná pracovní doba s možností pracovat často z domova
  • Příjemné pracovní prostředí v zeleni hned vedle bazénu Podolí a Žlutých lázní, s výhledem na Pražský hrad
  • Firemní kuchyňku, v níž vás neustále čeká velký výběr kávy, čajů i dalších nápojů
  • Relaxační místnost, kam se můžete schovat, když si potřebujete odpočinout nebo jen udělat soukromý telefonát
  • Práce v menším kolektivu, kde máte možnost realizace svých nápadů, možnost spolurozhodovat o dalším směru naší společné práce
  • Dokážeme u našich klientů z řad cestovních kanceláří zajistit dovolenou za velice výhodných podmínek.
  • Sdílení našich hodnot: Spokojený zákazník, Kvalitní a efektivní práce, Spravedlivá a motivační odměna.
  • Jídelna, do níž můžete chodit na obědy v suchu, i když se venku žení všichni čerti ... to se taky hodí :)

A ještě jedna poznámka na závěr: Jsem sice ředitel firmy a mou hlavní činností je vedení firmy a obchod, ale původně jsem programátor a dodnes částečně ve firmě rovněž programuji. Dokážu tedy pochopit, že často bývá rozdíl mezi tím, jak jednoduše si řešení problému představuje zadavatel a jak složitá je jeho technická realizace.

Cítíte po přečtení inzerátu, že pracovat v naší firmě na této pozici se vám jeví jako zajímavý nápad?

Zavolejte mi kdykoliv během dne na telefon 603 501 642, napište přes SMS/Viber/Messenger/Whatsapp nebo e-mail na mou adresu petr.slovak@stovka.cz. První schůzku můžeme udělat takto po telefonu ještě dnes. Pokud do e-mailu pošlete rovnou popis vašich zkušeností, ukázky práce, tak rozhodně tím neuděláte chybu.

Petr Slovák, kapitán lodi STOVKA

Zaujala Vás tato pozice? Máte po ruce životopis?

Klikněte na červené tlačítko. V následujícím kroku pošlete životopis a kontaktní údaje.
Nejpozději do 24h se Vám ozvu, abychom domluvili další postup.
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.
Povolit vše