Prodej zájezdů na míru

Je STOVKA vhodná také pro prodej zájezdů na míru?

  • Úvod
  • /
  • Prodej zájezdů na míru

STOVKA a prodej zájezdů na míru

Víme, že prodej zájezdů na míru přináší oproti prodeji klasických turnusových zájezdů svá specifika. Občas se u klientů setkáme s otázkou, zda je STOVKA vhodná pro tento typ prodeje. Ano je. Jsme si vědomi, že zásadním prvkem je prezentace vašeho produktu a to umíme. K tomu můžete získat ověřené a funkční prvky na webu jako vyhledávání nebo poptávkový formulář, případně i možnost realizace rezervace/objednávky, platby zájezdu a generování smlouvy.

Ze systémového hlediska rozlišujeme dvě základní varianty, jak vypadá nabídka a prodej zájezdů na míru.

Varianta A

CK se specializuje na konkrétní destinace a umí zařídit dovolenou v daném místě. Chce primárně prezentovat destinace. V rámci webové prezentace potřebuje zadat popisné informace (texty, fotky) kromě termínů a cenu od. Klient pak má možnost zaslat poptávku, která v systému generuje rezervaci (obchodní případ).

Varianta B

CK se specializuje spíše na konkrétní tématické zážitky (Bali do 40.000 Kč, Svatba na Zanzibaru, Líbánky v USA, apod.) a umí je zařídit kdekoliv. Chce primárně prezentovat na webu zážitky a služby, které k nim nabízí. U takového produktu nemusí být známo ani konkrétní ubytování nebo doprava, přesto je možné si prezentační nabídku ve STOVCE vytvořit. Klient pak má opět možnost zaslat poptávku z webu, která v systému generuje rezervaci (obchodní případ).


Obě uvedené varianty mají své řešení ve STOVCE.

A to včetně následujících procesů, když vznikne taková neurčitá rezervace.

Není nutné, aby CK zadávala podrobně do systému termíny, ceny, služby. Stačí tyto informace vyplnit k rezervaci v rámci textové položky. A následně proběhne vše, jak je potřeba. Tedy vygenerování smlouvy se všemi náležitostmi, platby, faktury, odbavení, atd.

Co z toho plyne?

CK, které se zabývají produktem zájezdů na míru, potřebují volnost při zadávání nabídky do systému pro prezentační část. STOVKA dokáže toto nabídnout a k tomu díky své podrobné systémové struktuře zajistit i rezervační proces a případné automatizace (např. párování plateb, generování dokumentů nebo smluv).

Zaujalo vás toto téma?

Ozvěte se nám telefonicky na čísle 602 211 884, napište e-mail na adresu sales@support.cz, objednejte si zkušební verzi STOVKY nebo si vyžádejte další podrobné informace včetně podrobných cen přes tento formulář.

Vyzkoušejte si nás

Zprovozníme Vám nezávazně plně funkční rezervační systém STOVKA se všemi moduly a funkcemi ZDARMA na dobu jednoho měsíce. A to s plnou hotline podporou po celou dobu testování.

Další informace

Máte zájem nezávazně o podrobný ceník, další detailní informace o rezervačním systému STOVKA, kontakty na konkrétní osoby z řad našich klientů, kteří jsou ochotni vám poskytnout na nás reference? Klikněte na tlačítko a vyžádejte si je.