Prodej zájezdů pro školy

Je STOVKA vhodná také pro prodej školních zájezdů a výletů?

  • Úvod
  • /
  • Prodej školních zájezdů

STOVKA a prodej zájezdů pro školy

Víme, že prodej školních zájezdů má oproti prodeji klasických turnusových zájezdů svá specifika. Občas se u klientů setkáme s otázkou, zda je STOVKA vhodná pro tento typ prodeje. Ano je. Víme, že školní zájezdy jsou většinou vypsané bez termínů, jen s programem a cenou a to chce CK prezentovat na webu. Z praxe se nejčastěji setkáváme se dvěma variantami, jak probíhá následné zpracování poptávky a na které je STOVKA připravena.

Varianta A: Jeden školní výlet = jedna rezervace

CK obdrží poptávku od školy, potřebuje vytvořit jednu rezervaci pro celou skupinu. Škola zajišťuje výběr plateb od rodičů a posílá celkovou částku do CK. Následně škola dodá do CK seznam účastníků. CK ideálně importuje seznam účastníků do STOVKY.

Varianta B: Každý žák má vlastní rezervační číslo

CK vytváří zájezd s konkrétním termínem. CK generuje neveřejný odkaz na web pro školu. Škola, případně rodiče si dělají rezervace sami a zároveň si hradí zájezd přes vytvořenou rezervaci přímo do systému. V rámci této varianty lze určit vedoucího zájezdu (to je většinou někdo z dané školy), který má možnost nahlédnout do všech rezervací, ověřit stav plateb a vytvořených rezervací. Tato varianta také umožňuje definovat, kdo s kým chce být na pokoji.


Zaujalo vás toto téma?

Ozvěte se nám telefonicky na čísle 602 211 884, napište e-mail na adresu sales@support.cz, objednejte si zkušební verzi STOVKY nebo si vyžádejte další podrobné informace včetně podrobných cen přes tento formulář.

Vyzkoušejte si nás

Zprovozníme Vám nezávazně plně funkční rezervační systém STOVKA se všemi moduly a funkcemi ZDARMA na dobu jednoho měsíce. A to s plnou hotline podporou po celou dobu testování.

Další informace

Máte zájem nezávazně o podrobný ceník, další detailní informace o rezervačním systému STOVKA, kontakty na konkrétní osoby z řad našich klientů, kteří jsou ochotni vám poskytnout na nás reference? Klikněte na tlačítko a vyžádejte si je.