Prodej poznávacích zájezdů

Je STOVKA vhodná také pro prodej poznávacích zájezdů?

  • Úvod
  • /
  • Prodej poznávacích zájezdů

STOVKA a prodej poznávacích zájezdů

Občas se setkáváme s obavou klientů, zda je STOVKA vhodná také pro prodej poznávacích zájezdů, protože se jedná z jejich pohledu o něco speciálního narozdíl od prodeje klasických turnusových zájezdů. A následně se CK zaměřené na tento produkt poohlížejí po řešení na míru, protože předpokládají, že pro ně jakýkoliv hotový rezervační systém nebude ideálním řešením.

Z našeho pohledu je poznávací zájezd dopředu naplánován, má svůj termín, předem danou cenu a kapacitu a pak lze jednoduše řešit pomocí našeho rezervačního systému STOVKA. Díky 20 let existence našeho systému moc dobře víme, že tyto zájezdy mají svá specifika, ale díky vývoji jsme pro ně systém maximálně přizpůsobili. Umíme reflektovat, že se v průběhu zájezdu spí v různých hotelech nebo naopak technicky vyřešit, když v rámci jednodenních výletů není ubytování vůbec.

V rámci webové prezentace si návštěvník může vedle samozřejmého popisu zájezdu, výběru termínu a prohlédnutí fotogalerie přečíst i medailonek průvodce, přečíst si detailní program doplněný fotkami z navštívených míst, shlédnout promo video, nebo si prohlédnout mapu se záznamem vaší plánované cesty.

Pokud jste cestovka s nabídkou primárně poznávacích zájezdů, neváhejte se s námi potkat. Mezi naše spokojené klienty patří CK Mundo, která nabízí poznávací zájezdy do celého světa, nebo CK Experitour, která má od nás nejen systém, ale současně i webové stránky. Mezi našimi klienty najdete také CK, které se hodně specializují na jednodenní výlety. Například CK Saturn či Hello tour.

Stovka ulehčila naše podnikání a snížila administrativu spojenou s přihlašováním klientů na zájezdy. Několik úvodních měsíců, kdy jsme na nový software přecházeli, jsme do změny museli investovat dost času, to se ale později výrazně vyplatilo. Oceňujeme také pružnou a ochotnou technickou podporu.
Petr Želiezko

Petr Želiezko

CK Mundo

Zaujalo vás toto téma?

Ozvěte se nám telefonicky na čísle 602 211 884, napište e-mail na adresu sales@support.cz, objednejte si zkušební verzi STOVKY nebo si vyžádejte další podrobné informace včetně podrobných cen přes tento formulář.

Vyzkoušejte si nás

Zprovozníme Vám nezávazně plně funkční rezervační systém STOVKA se všemi moduly a funkcemi ZDARMA na dobu jednoho měsíce. A to s plnou hotline podporou po celou dobu testování.

Další informace

Máte zájem nezávazně o podrobný ceník, další detailní informace o rezervačním systému STOVKA, kontakty na konkrétní osoby z řad našich klientů, kteří jsou ochotni vám poskytnout na nás reference? Klikněte na tlačítko a vyžádejte si je.