Prodej poznávacích zájezdů

Je STOVKA vhodná také pro prodej poznávacích zájezdů?

  • Úvod
  • /
  • Prodej poznávacích zájezdů

STOVKA a prodej poznávacích zájezdů

Občas se setkáváme s obavou klientů, že STOVKA bude určitě vhodná pro prodej klasických turnusových zájezdů, ale poznávací zájezdy jsou něco speciálního. Proto cestovky zaměřující se na tento segment cestovního ruchu předpokládají, že pro ně jakýkoliv hotový rezervační systém nebude ideálním řešením a poohlížejí se spíš po řešení na míru.

Existují cestovní kanceláře a typy zájezdů, pro které STOVKA není ideálním řešením. To jsou zájezdy, které se sestavují klientovi na míru. Zde je vysoká míra variability vstupních dat, zároveň velká míra přímé komunikace s klientem. Je to více o individuálních procesech, individuálním přístupu ke klientovi než o automatizaci procesů za pomocí nějakého systému.

Ale poznávací zájezd, který je dopředu naplánován, má svůj termín, má svou předem danou cenu, kapacity, je něco, co lze výhodně řešit také za pomocí rezervačního systému jako je STOVKA. Ano, má svá specifika, která jsme za těch 18 let vývoje rezervačního systému již odhalili a systém pro ně přizpůsobili. Z programátorského hlediska je to pro nás v zásadě turnusový zájezd, který má vypsán pouze méně termínů (třeba i jen jeden). To, že se v průběhu zájezdu spí v různých hotelech nebo naopak jde o jednodenní výlety, kde ubytování není vůbec součástí akce - to vše máme technicky vyřešeno.

Pokud jste cestovní kancelář, jejíž nabídka spočívá primárně v prodeji poznávacích zájezdů, určitě se nemusíte bát. Mezi naše spokojené klienty patří cestovky jako je www.mundo.cz, která nabízí poznávací zájezdy do celého světa, nebo cestovní kanceláře www.cksaturn.cz či www.hellotour.cz, které se hodně specializují na jednodenní výlety. Na stránce s referencemi můžete najít v seznamu klientů další cestovky, které třeba sami znáte, že nabízejí poznávací zájezdy.

Stovka ulehčila naše podnikání a snížila administrativu spojenou s přihlašováním klientů na zájezdy. Několik úvodních měsíců, kdy jsme na nový software přecházeli, jsme do změny museli investovat dost času, to se ale později výrazně vyplatilo. Oceňujeme také pružnou a ochotnou technickou podporu.
Petr Želiezko

Petr Želiezko

CK Mundo

Zaujalo vás to?

Ozvěte se nám telefonicky na čísle 602 211 884, napište e-mail na adresu sales@support.cz, objednejte si zkušební verzi STOVKY nebo si vyžádejte další podrobné informace včetně podrobných cen přes tento formulář.

Vyzkoušejte si nás

Zprovozníme Vám nezávazně plně funkční rezervační systém STOVKA se všemi moduly a funkcemi ZDARMA na dobu jednoho měsíce. A to s plnou hotline podporou po celou dobu testování.

Další informace

Máte zájem nezávazně o podrobný ceník, další detailní informace o rezervačním systému STOVKA, kontakty na konkrétní osoby z řad našich klientů, kteří jsou ochotni vám poskytnout na nás reference? Klikněte na tlačítko a vyžádejte si je.

Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.
Povolit vše