Hledáme nové kolegy

vydáno 24.2.2012

Novinky

Chceme poskytovat jen ty nejlepší služby a proto hledáme IT profesionály, které práce baví, vyhovuje jim menší kolektiv, kde se můžou seberealizovat.


Dáváte přednost práci v menší firmě, kde jste součástí tvůrčího týmu, máte možnost realizace svých nápadů, možnost spolurozhodovat o dalším směru naší společné práce, ale přitom se necítit jako někde, kde "levá ruka neví, co dělá pravá"?

My si zase vážíme lidí, kteří dokáží svou práci dělat naplno, jsou ochotni se neustále zdokonalovat, svou práci vždy vykonávají zodpovědně, dotahují věci do konce a práce v týmu je pro ně motivací k předvedení svých schopností. Jsme si vědomi toho, že úspěch firmy stojí především na lidech, a proto si vážíme takových zaměstnanců a snažíme se jim vytvořit podmínky, aby u nás byli maximálně spokojeni.

Pokud je Vám navíc blízký obor cestovního ruchu, u nás určitě najdete uplatnění.

Aktuálně nabízené pozice naleznete v sekci Kariéra. Pokud byste rádi s námi spolupracovali, ale nenašli jste pro Vás vhodnou pozici, neváhejte nás i tak kontaktovat. Pokusíme se najít způsob, jak spolupracovat a být si vzájemně prospěšní.