AGMO - platební brána pro transakce v reálném čase

vydáno 6.11.2012

Novinky

Rezervační systém STOVKA umožňuje klientům cestovek zaplatit on-line, pohodlně a bezpečně. Získají možnost výběru ze 14 bank v jednom platebním rozhraní.


Platby on-line bankovním převodem AGMO

AGMO - platební brána pro transakce v reálném čase.

Umožněte svým zákazníkům zaplatit pohodlně a bezpečně. Získají možnost výběru ze 14 bank v jednom platebním rozhraní.

Co je ePlatba?

ePlatba je platební brána pro bankovní převody s okamžitým potvrzením úhrady. Nabízí obchodníkům úsporu oproti platbě kartou a zákazníkům komfortní způsob platby.

Zákazník může odebrat zboží či službu chvilku po zadání bankovního příkazu a obchodník může expedovat obratem s garancí zaplacení. Navíc ušetříte – tato metoda je výhodnější než platba kartou.

Jak to funguje? Zákazník po dokončení výběru zboží v e-shopu obchodníka zvolí jako platební metodu bankovní převod, vybere svou banku, vstoupí do elektronického bankovnictví, provede platbu. Obchodník je obratem informován o provedení platby zákazníkem.

Podle studie Asociace pro elektronickou komerci (APEK) z roku 2011* bankovní převod v současné době využívá 26% zákazníků platících na internetu. To znamená, že pokud zákazník má tuto možnost, rád platí převodem. Ze stejné studie plyne, že pro 37% kupujících je bankovní převod nejpohodlnější platební metodou.

ePlatba zahrnuje všechny významné banky v České republice, celkem kolem 14 institucí.

Hlavní přínosy produktu:

  • nižší náklady oproti platbě kartou,
  • informace o platbě obratem,
  • zrychlení odbavení zákazníka při garanci platby,
  • jednoduchá a pohodlná obsluha,
  • žádaný nástroj platby.

V případě zájmu o další informace nasazení modulu „On-line bankovní převod AGMO“ prosím kontaktujte Key account managera společnosti AGMO, a.s.

Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.
Povolit vše