Představujeme dva nové projekty

16.9.2013

Dnes oficiálně spouštíme dva naše nové projekty AtlasCK a STOVKA BLOG.

Příchod internetu do podnikání se dá přirovnat k situaci před více než sto lety, když lidé sesedli z koní a usedli do aut. A ani tehdy to nebylo jednoduché – auto taky dovezlo lidi či náklad z jednoho místa na druhé, ale řídit jej bylo potřeba úplně jinak než taháním za opratě. 

Internet přináší neskonalé možnosti, ale zároveň nebezpečné pasti pro neznalé. Ti, co dokázali „osedlat“ internet správným způsobem hned na začátku, mají dnes velký náskok před ostatními, kteří nebyli takovými proroky. Kdo by si před deseti lety například pomyslel, že v roce 2012 bude 89% Čechů hledat dovolenou přes internet nebo že jen 15% lidí v anketách odpovídá, že sáhne i po tištěném katalogu?

Věříme, že naše dva nové projekty pomohou cestovním kancelářím lépe se orientovat v možnostech, které jim internet přináší, a zároveň tyto možnosti efektivně využívat k získávání nových klientů, k péči o stávající klienty nebo ke komunikaci s partnery.

Podrobnější informace o obou projektech najdete v samostatném článku.

Novinky

Představujeme dva nové projekty

Dnes oficiálně spouštíme dva naše nové projekty AtlasCK a STOVKA BLOG.
16.9.2013

On-line platby za zájezd - první zkušenosti

V srpnu jsme spustili za pomoci našeho partnera AGMO u první CK on-line platby. Rádi se s Vámi podělíme o naše zkušenosti.
15.9.2013