O nás

První www stránky pro cestovní kanceláře jsme vytvořili již v roce 1997. Po celou tu dobu nejen sledujeme všechny nové internetové trendy, možnosti v inernetovém podnikání, ale dosáhli jsme i velkých znalostí v oblasti cestovního ruchu. V našich produktech a službách kloubíme tyto znalosti a vždy při své práci myslíme na to, aby výsledky této práce byly přínosné pro nás i pro Vás – naše klienty, ale také pro Vaše klienty. Naším posláním je hledat cesty, jak pomoci klientům – přinášet jim nové zákazníky, zlepšovat spokojenost stávajících, zvyšovat zisky, snižovat náklady. To vše za pomocí internetu, který neustále přichází s novými možnostmi, jak věci dělat lépe a zajímavěji.

Nenabízíme nejlevnější služby. Nenabízíme ale ani služby, u kterých si nejsme jisti návratností investic klienta. Dbáme na to, abychom v případě nabídky našich služeb, byli sami přesvědčeni o tom, že jde o promyšlené řešení, které je investicí s krátkou návratností. Víme, proč věci děláme tak, jak je děláme – poměr cena / výkon je pro nás alfou a omegou.

Naše vize:

V segmentu středních i menších cestovních kanceláří chceme být uznávaným partnerem, který propojuje jejich informační systémy, internetový marketing/prodej a firemní strategie a vize do jednoho funkčního efektivního celku = STOVKA VISION.