Kariéra

Dáváte přednost práci v menší firmě, kde jste součástí tvůrčího týmu, máte možnost realizace svých nápadů, možnost spolurozhodovat o dalším směru naší společné práce, ale přitom se necítit jako někde, kde "levá ruka neví, co dělá pravá"?

My si zase vážíme lidí, kteří dokáží svou práci dělat naplno, jsou ochotni se neustále zdokonalovat, svou práci vždy vykonávají zodpovědně, dotahují věci do konce a práce v týmu je pro ně motivací k předvedení svých schopností. Jsme si vědomi toho, že úspěch firmy stojí především na lidech, a proto si vážíme takových zaměstnanců a snažíme se jim vytvořit podmínky, aby u nás byli maximálně spokojeni.

Aktuální volné pozice

V současnosti nikoho aktivně nehledáme, ale spolupráci se schopnými lidmi, kteří nám můžou pomoci svými znalostmi a schopnosti firmu posunout zase kousek dopředu, vítáme vždy. Pokud máte co nabídnout v oblasti vývoje, grafiky, obchodu, marketingu, SEO, ... (ideálně v kombinaci s cestovním ruchem, ale není podmínkou), budeme rádi, pokud se ozvete. 

Další informace pro uchazeče

Jak pracujeme?

V naší firmě klademe důraz na týmovou práci a zároveň zodpovědnost jednotlivce. Při práci dbáme na to, abychom pracovali efektivně, ale nikdy na úkor kvality odvedené práce. Pokud i vy při práci dbáte na to, abyste odvedli kvalitní práci, snažíte se poučit ze svých chyb a tím posunovali své schopnosti a znalosti neustále dopředu, budeme si rozumět.

Co Vám nabízíme?

Samozřejmě dostatečné finanční ohodnocení sestávající z fixní části, ale také variabilní části, která zaručuje vyšší odměnu pro ty, kteří pracují dobře.

Profesní růst a seberealizace: Nejde pouze o školení, ale dbáme na sdílení know-how v týmu, možnost vyzkoušet si nové poznatky v praxi. Kromě zakázkového vývoje realizujeme i vlastní projekty. A jakýkoliv nový zajímavý nápad, je u nás vítán a tomu, kdo s ním přijde, je dána příležitost.

Klíčovým zaměstnancům nabízíme také v případě zájmu (nejdříve po roce působení ve firmě) podíl ve firmě.

Volná pracovní doba: Potřebujete práci skloubit se školou? Lépe se Vám pracuje brzy ráno nebo naopak Vám vyhovuje pozdější vstávání? Potřebujete si během dne cokoliv zařídit? Je pro Vás výhodnější externí spolupráce nebo částečný pracovní úvazek? Žádný problém, pokud tím nekomplikujete práci ostatním členům týmu.

Samozřejmostí je příjemné pracovní prostředí v zeleni - blízko plaveckého bazénu Podolí a Žlutých lázní, pár minut tramvají či autobusem od metra B a C. Práce v mladém kolektivu, ve velmi přátelské a neformální atmosféře.

Co naopak u nás nenajdete?

Teambuildingy a podobné firmou organizované akce. Máme za to, že týmový duch, kamarádské vztahy ve firmě, vzájemná pomoc jsou důležité. Ale dáváme přednost přirozenému vývoji vztahů než organizovanému: "teď a tady se budete povinně sbližovat".

Open space: spolupracujeme jen s lidmi, kteří pracují, i když jim neustále někdo nekouká na monitor. Dáváme přednost prostředí, ve kterém je klid na kvalitní práci a ne neustálý "cvrkot". Nehlídáme hodinky, jestli zaměstnanec náhodou nečetl 15 minut iDnes nebo přišel o 10 minut později do práce. Věříme v zodpovědnost těch, kteří u nás pracují.

Naše hodnoty

Spokojený zákazník: Dbáme na to, aby práce, kterou děláme, byla zákazníkovi přínosem. Aktivně přistupujeme k jeho požadavkům a problémům, snažíme se pochopit jeho cíl a navrhujeme řešení, které je pro dosažení tohoto cíle to nejlepší. Nemáme jednorázové zákazníky, máme zákazníky, o které rádi pečujeme dlouhodobě.

Kvalita a efektivita práce: Na začátku práce známe vždy cíl a za ním jdeme. Snažíme se pracovat tak, abychom příště nemuseli objevovat znovu již objevené, programovat něco, co jsme již jednou vytvořili. Ve firmě budujeme procesy a znalosti ve firmě sdílíme. Pracujeme dle nastavených pravidel, testujeme před odevzdáním.

Spravedlivá a motivační odměna: Jsme přesvědčeni, že práci můžeme vykonávat kvalitně pouze s lidmi, kteří budou proaktivní, zodpovědní, a za své výsledky si zaslouží spravedlivou odměnu, jejíž pravidla jsou otevřená a jasná.

Máte zájem o práci u nás?

Zašlete nám svůj životopis s určením pracovní pozice, o kterou máte zájem. Budeme rádi, pokud v průvodním dopise zmíníte i další věci, které nám mohou pomoci s výběrem. Pokud nás na základě životopisu zaujmete, budete pozváni k osobnímu pohovoru. V opačném případě od nás dostanete do 2 pracovních dnů zamítavé stanovisko.