Napojení na jiné systémy

Propojení s on-line internetovými cestovními agenturami

STOVKA nabízí nejen exporty dat v XML formátu na všechny významné internetové prodejce (podrobnosti zde), ale umožňujeme také online ověřování kapacity. Tento systém je v současnosti zprovozněn s INVIA.cz a CeSys. Tyto systémy již při zobrazování zájezdů cestovních kanceláří, které používají STOVKU, dokážou návštěvníkovi jejich stránek poskytnout aktuální informaci o vyprodanosti kapacity nebo dopravního prostředku.

Ekonomické systémy

Samozřejmostí je propojení s ekonomickým systémy, ať už jde o export faktur nebo import plateb z banky. V současnosti je propojení připravené pro ekonomický systém POHODA, ale obecné rozhraní nám umožňuje propojit data s jakýmkoliv ekonomickým systémem se standardizovaným rozhraním pro výměnu dat.

Platby přes internet, platby platební kartou

Na www stránkách cestovních kanceláří, které používají STOVKU, je možno nejen online provést rezervaci, ale rovnou ji online zaplatit. V současnosti nabízíme tyto možnosti on-line platby: platba kartou, MojeBanka (Komerční banka), ePlatby (Raiffeisenbank), SuperCASH (platba u SAZKA terminálů). 

Další systémy

STOVKA je vyvíjena jako systém otevřený pro spolupráci s dalšími informačními systémy. Jsme připraveni v případě zájmu a potřeby propojit a zajistit výměnu informací mezi STOVKOU a libovolným informačním systémem jako jsou letenkové systémy, rezervace aut, parkování u letiště, prodej cestovního pojištění a podobně. Provozujete-li nějaký informační systém, jehož propojení se STOVKOU by mohlo posunout kvalitativně naše produkty, neváhejte nás kontaktovat.