Časově omezená akce

Objednejte STOVKU do konce roku 2021 a ušetříte

  • Úvod
  • /
  • Sleva na STOVKU

Sleva 50% plus 20.000 Kč

Situace v cestovním ruchu stále není jednoduchá. Všichni jsme doufali, že COVID tady s námi bude rok. Toto období zvládneme a prodej zájezdů se opět rozjede v plné síle. Bohužel tomu tak stále není. Co se dá v této době dělat? Podle nás jsou dvě cesty.

První cestou je opatrný přístup. Raději neinvestovat. Ještě nějakou dobu počkat, jak se situace vyvine a doufat, že po letošním podzimu se již konečně začne vše obracet k lepšímu.

Druhá cesta je aktivnější, ale samozřejmě rizikovější. Využít to, že teď možná máte více volného času a snažit se připravit cestovní kancelář tak, aby ve chvíli, kdy lidé zase najdou odvahu cestovat, tak s minimem zaměstnanců bude možné prodávat ještě více zájezdů než dříve. Zkvalitnit a zefektivnit procesy ve firmě novým rezervačním systémem. Vylepšit webovou prezentaci cestovky, aby nabídka byla přehledná, web moderní a funkční i na mobilních telefonech. Zajistit, aby vše bylo společně kvalitně propojeno a to včetně online napojení na prodejce.

My jsme přesvědčeni na základě referencí od desítek našich spokojených klientů, že STOVKA je řešení, které opravdu snižuje náklady cestovní kanceláře, která předtím neměla podobný systém. Pokud stále váháte, jestli se odvážit do zásadní změny, rádi bychom vám pomohli v rozhodování za pomocí následující nabídky:

AKCE DO KONCE ROKU 2021

Objednáte-li rezervační systém STOVKA do konce roku 2021, dostanete od nás 50% slevu na měsíční paušál po celý kalendářní rok 2022.

Zároveň vám poskytneme slevu 20 000 Kč na realizaci webových stránek, což při základní realizaci nad standardní šablonou znamená, že realizace webu vás nebude stát vůbec nic.

Zaujalo vás to?

Ozvěte se nám telefonicky na čísle 602 211 884, napište e-mail na adresu sales@support.cz, objednejte si zkušební verzi STOVKY nebo si vyžádejte další podrobné informace včetně podrobných cen přes tento formulář.

Vyzkoušejte si nás

Zprovozníme Vám nezávazně plně funkční rezervační systém STOVKA se všemi moduly a funkcemi ZDARMA na dobu jednoho měsíce. A to s plnou hotline podporou po celou dobu testování.

Další informace

Máte zájem nezávazně o podrobný ceník, další detailní informace o rezervačním systému STOVKA, kontakty na konkrétní osoby z řad našich klientů, kteří jsou ochotni vám poskytnout na nás reference? Klikněte na tlačítko a vyžádejte si je.

Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.
Povolit vše