Výhody rezervačního systému STOVKA

Neustále aktuální data

STOVKA není pouze rezervační systém fungující v rámci lokální počítačové sítě nebo, který zajišťuje výměnu dat mezi pobočkami. STOVKA je umístěna na centrálním internetovém serveru. Existuje pouze jedna aplikace, jedna databáze.
Všichni uživatelé mají přístup k nejaktuálnějším datům.
Součástí STOVKY jsou i www stránky cestovní kanceláře, které díky tomu automaticky rovněž obsahují stále nejaktuálnější data.
 

Neustálý přístup k datům

Zabezpečený přístup k systému a datům máte k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu z celého světa. K přístupu Vám stačí pouze počítač s připojením do internetu a internetovým prohlížečem.
Takto mohou do systému vstupovat nejen majitel, zaměstnanci CK, zaměstnanci s poboček, ale s příslušnými omezeními v datech i provizní prodejci, delegáti, dopravci, klienti.
 

Rychlé změny v datech, aktuálnost www stránek

Jakákoliv změna v zájezdech, v cenách, atd. kterou provedete, je okamžitě k dispozici všem uživatelům a je okamžitě k dispozici na Vašich internetových stránkách a během pár hodin může být i na portálech jako je Invia.cz, NetTravel.cz (porovnejte s Vaší aktuální situací).
Kdykoliv vypíšete nový last minute termín, je okamžitě k dispozici na Vašich stránkách. Kdykoliv jej vyprodáte, v následujících pár minutách se již nenabízí ani na www stránkách.
Jednoduše z administrace můžete měnit popisy, fotografie k zájezdů či další informace, které se okamžitě promítnou do Vašich www stránek.
Minimální až nulové nároky na webmastera.
 

Zvýšení efektivity práce

Váš provizní prodejce nebo zaměstnanec na pobočce nemusí telefonovat, zjišťovat aktuální informace, blokovat sebe i Vás při návštěvě klienta, ale sám zjistí informace, sám provede rezervaci.
Všechny tiskové sestavy, které se generují v systému, je možné poslat e-mailem.
Stačí Vám notebook a připojení do internetu a můžete on-line prodávat zájezdy například na veletrhu.
Můžete pracovat z domova. Najednou tak může například několik brigádníků zadávat data před sezónou do systému a nejste limitování počtem počítačů ve Vaší CK.
Zákazník Vás nemusí vůbec navštívit. Vše můžete vyřešit po internetu.
 

Opravdová on-line objednávka z www stránek

Klient, který navštíví Vaše www stránky může provést opravdovou on-line objednávku. Pokud je termín k dispozici, může objednat a tím se on-line provede rezervace na jeho jméno. Nehrozí, že než se jeho objednávka zpracuje, už dávno někdo jiný termín prodal jinému klientovi.
Navíc může on-line zaplatit platební kartou, vytisknout si fakturu, cestovní smlouvu, voucher a odjet s Vámi na dovolenou bez nutnosti alespoň 1x navštívit osobně Vaši pobočku.
 

Export dat na největší on-line cestovní agentury

Spolupracujeme s největšími on-line cestovními agenturami (Invia.cz, Dovolena.cz, Zajezdy.cz, OpenTravel, CeSys a další), kam můžeme exportovat minimálně jednou denně aktuální data o Vašich zájezdech. Tento jedinečný způsob Vám zajistí automaticky neustále aktuální data na portálech, se kterými spolupracujete.
S některými z těchto portálů má Stovka již on-line propojení – návštěvník jejich stránek je přesně informován o tom, jestli Váš zájezd je již vyprodán nebo je stále k dispozici.
 

Bezproblémový servis

Systém je nainstalován na jednom místě. Všichni uživatelé mají přístup k aplikaci bez nutnosti instalace čehokoliv na svém počítači.
Instalace, upgrade probíhá bez nutnosti jezdit po pobočkách.
On-line zákaznická podpora – jakýkoliv problém lze řešit po telefonu s tím, že náš zaměstnanec zákaznické podpory vidí stejná data jako Váš zaměstnanec a po telefonu mohou spolu vyřešit 99% problémů.
Zajišťujeme webhosting www stránek, STOVKY, e-maily, správu domén, …
Komplexní služby včetně grafiky, internetového marketingu, uživatelských úprav Snížení nároků na Vašeho správce sítě. Zvýšení bezpečnosti, stability provozu rezervačního systému.

Zabezpečení Vašich dat je na nejvyšší úrovni. Na našich serverech fungují nejen rezervační systémy, ale také internetové obchody, klíčové aplikace některých finančních institucí. Bezproblémový provoz 24 hodin denně, zabezpečení dat na nejvyšší úrovni je nutnou podmínkou pro poskytování našich služeb.
 

Naše obchodní politika

STOVKU nabízíme formou pronájmu. Vycházíme ze současných trendů, kdy zákazník není nucen kupovat drahou licenci, ale je v jeho zájmu mít k dispozici neustále kvalitní službu:

  • minimalizace počátečních nákladů
  • možnost plánování provozních nákladů, které se pohybují v rozsahu stejném, jaké měsíčně zaplatíte za služby jako je elektřina, telefon, připojení do internetu
  • všechny upgrady produktu okamžitě k dispozici
  • naše neustálá motivace poskytovat kvalitní služby po celou dobu využívání řešení
  • zároveň umožňujeme kdykoliv pronájem přerušit, STOVKU si můžete koupit a být na nás nadále nezávislí
     

Přizpůsobení klientům na míru

Ačkoliv je STOVKA produktem, který jsme schopni bez úprav dodat zákazníkovi následující den po objednání, nebráníme se customizaci, kterou bude vaše společnost vyžadovat. Jsme si plně vědomi faktu, že ne všechny grafické prvky vám musejí vyhovovat (barvy, fonty, logo apod.), stejně tak jsme schopni doprogramovat dílčí moduly na vaše přání.