WWW stránky

 

WWW stránky

Jedním z modulů STOVKY jsou i vlastní WWW stránky. Tento modul prošel v roce 2010 zásadní proměnou, která byla provedena na základě našich dlouholetých zkušeností s tvorbou www stránek, optimalizací www stránek pro internetové výhledávače (SEO), s výrobou stránek, které "fungují", tzn. lidé se na nich dokážou zorientovat a nakoupit.

Díky tomu, že STOVKA a WWW stránky využívají jednu společnou databázi, všechny změny, které provedete v nabídce zájezdů nebo cenách, se okamžitě projeví na stránkách. Vše si můžete nastavit ze STOVKY a díky STOVCE již nebudete potřebovat vlastního webmastera, na jehož čas budete odkázání.

Kromě vlastní prezentace zájezdů STOVKA obsahuje různé další atraktivní moduly, které dělají ze stránek cestovní kanceláře informačně zajimavý zdroj pro návštěvníky.

Součástí STOVKY je jednoduchý redakční systém, díky kterému si můžete provádět změny v textových informacích na webu, dále moduly pro správu anket, bannerů, fotogalerií. U každé destinace, hotelu, zájezdu je možné nechat automaticky zobrazovat pozici na mapě nebo aktuální počasí v dané lokalitě.

Je možné vytvořit prohlížeče tištěných katalogů.

Pokud máte hodně prodejců, jistě návštěvníci Vašich stránek ocení hledání nejbližšího prodejce pouze na základě zadání PSČ. STOVKA potom automaticky dohledá prodejce, který je opravdu fyzicky nejblíže Vašemu potenciálnímu zákazníkovi.

On-line rezervace

Protože STOVKA a www stránky sdílejí jednu databázi, můžeme oprávněně hovořit o on-line objednávce. Ve chvíli, kdy se klient rozhodne udělat na Vašich www stránkách rezervaci zájezdu, bude mu přesně spočítaná cena a bude moci rezervaci udělat pouze na zájezd, kde je v danou chvíli opravdu volno. Pokud provede rezervaci, okamžitě vzniká blokace pokoje v systému a nehrozí, že by kapacitu dodatečně prodal ještě například operátor na přepážce.

On-line objednávka, on-line platba

Cestovní kancelář se může rozhodnout, které zájezdy chce přímo online prodávat. V tom případě má klient možnost nejen provést online rezervaci, ale rovnou online zaplatit kreditní kartou. Pokud tak učiní, automaticky se rezervace dostane do stavu Objednáno a klient si může vytisknout fakturu, cestovní smlouvu, voucher a odjet na dovolenou bez jakéhokoliv osobního kontaktu s cestovní kanceláří.

Je otázkou konfigurace systému, jestli chcete umožnit tuto plnou on-line obsluhu klienta nebo v jaké fázi tohoto procesu chcete mít nad obchodním případem kontrolu.

Optimalizace pro internetové vyhledávače

WWW stránky, které jsou generovány ze STOVKY zajišťují všechny požadavky na kvalitně vytvářený web s ohledem na optimalizaci pro internetové vyhledávače. Samozřejmě tímto základním řešením nejsme schopni zajistit první pozice na velice frekventovaná slova jako je Chorvatsko, dovolená Chorvatsko, apod., ale pokud někdo na internetu hledá konkrétní pobytové místo, konkrétní hotel, jsou stránky cestovních kanceláří, které mají STOVKU, ve výsledcích hledání na slušných pozicích.

Nárust návštěvnosti při přechodu na www stránky STOVKY bývá i ve stovkách procent.

Naši SEO odborníci jsou připraveni ale na míru zajistit i další profesionální SEO služby, díky kterým jme schopni dále zvyšovat návštěvnost Vašich stránek a zejména zvyšovat poměr, kdy se z návštěvníka stránek stává zákazník, což by měl být ten hlavní cíl www stránek.