CRM - podpora prodeje

 

STOVKA není jen evidenční systém, který slouží k podpoře provozu cestovní kanceláře, ale STOVKA v sobě přináší i podporu prodeje.

Databáze klientů

Všichni účastníci zájezdu jsou evidování v databázi klientů.  U každého účastníka je možno sledovat libovolně do minulosti historii jeho rezervací, jestli byl účastníkem nebo přímo objednatelem zájezdu, kolik peněz u Vás utratil, kam na dovolenou rád jezdí.

Díky tomuto si můžete dále klienty segmentovat a cílit na ně konkrétními nabídkami.

Speciálními funkcionalitami je inteligentní vyhledávání duplicit v databázi klientů a rozpoznávání tzv. "Prvních osob na adrese", což je funkce, která vytěžuje z účastníků zájezdů ty, kteří nejsou "jen" členy rodiny objednatele zájezdů, ale jsou potenciálními objednateli (a tedy těmi, na které je potřeba marketingově cílit). Toto je typické například ve chvíli, kdy někdo objedná zájezd pro  svou rodinu a známé, ale příští rok můžete napřímo oslovit i tu druhou rodinu.

Samozřejmostí je export vyfiltrovaných kontaktů do excelu, kde můžete s kontakty dále pracovat - například vytisknout štítky na obálky pro rozesílku katalogů.

Databáze obchodních partnerů

Všichni Vaši obchodní partneři - prodejci, dodavatelé, apod. jsou ve STOVCE rovněž evidování včetně všech kontaktů. Stejně jako klienty je můžete dále segmentovat, exportovat, ...

Hromadné rozesílání e-mail nabídek

STOVKA přímo v sobě obsahuje moderní systém pro hromadnou rozesílku e-mailů. Je možno mít připravené graficky profesionální šablony a velice jednoduše během pár minut můžete kdykoliv oslovit jak Vaše klienty, tak prodejce či jiné obchodní partnery se speciální nabídkou či informací.

E-mailové šablony jsou speciálně vyladěny, aby byly správně zobrazeny ve všech možných programech i webových prohlížečích mailů jako je Seznam, Gmail, Volny.cz a podobně.

Protože při rozesílce jde často o zasílání velkého množství e-mailu, může rozesílka trvat i několik hodin. STOVKA je na toto připravena a před odesláním nabídky Vás i informuje o tom, v jakém časovém rozmezí budou e-maily rozeslány.  Naše servery jsou připraveny na nápor statisíců e-mailů denně.

WWW stránky

Nedílnou součástí STOVKY jsou i www stránky cestovní kanceláře, které v našem pojetí rovněž zvyšují jak návštěvnost, tak i prodej zájezdů přes internet.  O tom více samostatná kapitola.

Zároveň jsme připraveni pro naše klienty připravit jakékoliv online marketingové aktivity na internetu. Máme odborníky na SEO - optimalizaci pro internetové vyhledávače, internetovou reklamu, specialisty na sociální sítě, kteří dokáží využít obchodního potenciálu, který je na serverech typu Facebook a podobně.

On-line napojení na velké internetové agentury a další prodejce

Export dat z rezervačního systému ve formátu XML pro potřeby nejen internetových prodejců by měl být dnes již samozřejmostí. STOVKA jde dále. V současnosti nabízíme nejen data, která si mohou Vaši prodejci jednoduše zpracovat a začít prodávat Vaše zájezdy, ale máme i online ověřování kapacity, díky kterému se mohou prodejci rozhodnout prodávat právě Vás a ne Vaši konkurenci.